1. Pall-Ex >
  2. Nasz serwis >
  3. Serwis międzynarodowy

Pall-Ex Connect

Pall-Ex Connect oferuje regularne i bezpieczne dostawy w całej Europie. Międzynarodowa dystrybucja jest tak prosta, niezawodna i opłacalna, jak usługa krajowa.

Możesz skorzystać z międzynarodowego serwisu, śledzić drogę przesyłki w systemie Track & Trace oraz otrzymać proste i stabilne stawki.

Oferujemy również, indywidualne rozwiązania dla globalnego ruchu towarowego. Regularne wyjazdy z Hubu Centralnego, proste kwotacje oraz szereg bezpiecznych i niezawodnych opcji tranzytowych, oznacza, że Twój biznes może w prosty sposób rozwijać się globalnie.

Twoja furtka na Europę i nie tylko.

Gdziekolwiek ma dotrzeć Twój ładunek, mamy rozwiązanie na jego efektywną dostawę.

Connect Europe

Rozwój technologii transgranicznej pozwala uprościć dystrybucję europejską do poziomu serwisu krajowego wraz z gwarancją jej niezawodności oraz efektywności.

Europe Connect jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka szybkich i bezpiecznych rozwiązań transportowych w Europie. Dzięki ogólnoeuropejskiemu zasięgowi oraz systemowi Track & Trace, możesz być pewien, że Twoje towary są w dobrych rękach i dotrą na czas w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Korzyści:

  • Harmonogramy dostaw na konkretne dni
  • Uproszczony proces ofertowania
  • Prosta taryfa oparta na wymiarach palet
  • System Track & Trace działający we wszystkich obszarach Pall-Ex

Connect World

Connect World jest rozwiązaniem dla dystrybucji ogólnoświatowej. Ta elastyczna i szyta na miarę usługa obejmuje regularne odjazdy z Hubu Centralnego do wielu destynacji na całym świecie.

Jeżeli interesuje Cię niezawodny serwis o globalnym zasięgu, skontaktuj się z naszym zespołem. Pomożemy Ci w rezerwacji, oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Korzyści:

  • Regularne odjazdy z Hubu Centralnego
  • Szeroki wybór kierunków
  • Elastyczne opcje tranzytowe

Aby uzyskać więcej informacji, nasz zespół  jest dostępny pod numerem telefonu +48 734 176 841 lub e-mailem: info@pallex.pl

Alternatywnie, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą:
 

Dowiedz się więcej o serwisie międzynarodowym