+48 501 578 952 info@pallex.pl

Członkostwo

Przynależność do sieci dystrybucji Pall-Ex opiera się na współpracy Członków Regionalnych, którzy oferują swoim Klientom dopasowane, kompleksowe rozwiązania dystrybucyjne w konkurencyjnych cenach.

Dołącz do nas

Czym jest Członkostwo w sieci?

Członkostwo w sieci Pall-Ex zapewni Ci elastyczne narzędzie do organizacji oraz dystrybucji ładunków częściowych Twoich Klientów. Jako Członek Regionalny sieci Pall-Ex będziesz miał szanse rozwinąć swoją obecną działalność, jak również wykorzystać nowe możliwości, w których dopełnieniem oferty FTL będzie usługa dystrybucji drobnicy i ładunków częściowych.

Główne obowiązki Członka Regionalnego Pall-Ex

• Odebrać ładunki Klientów w ciągu dnia.
• Zapewnić auto linowe do i z HUBu Centralnego każdego wieczoru zgodnie z harmonogramem przyjazdów i wyjazdów.
• Dostarczyć ładunki innych Członków Regionalnych do ich miejsca dostawy.
• Sprzedawać usługę dystrybucji ładunków paletowych i częściowych obecnym oraz potencjalnym Klientom.
• Przestrzegać zasad oraz przepisów, określonych w umowie ‘Member Service Agreement’ (MSA) – (Regulamin Świadczenia Usług).

Kto może zostać Członkiem Regionalnym

Grupa Pall-Ex składa się ze zróżnicowanych firm transportowych. Niektóre z nich są dużymi operatorami, zarządzającymi ogromną flotą pojazdów, dla innych Pall-Ex jest jedyną działalnością. Model Pall-Ex popiera różnorodność członkostwa i w ten sposób powoduje wzrost wolumenu sprzedaży. Każdy z Członków jest niezależny i kontynuuje prowadzenie swojej dotychczasowej działalności. Ładunki FTL mogą pozostać główną działalnością firmy, a ładunki LTL mogą być efektywnie i skutecznie wysyłane przez sieć Pall-Ex.

Model Pall-Ex opiera się na współpracy między Członkami Regionalnymi i jest napędzany dążeniem do sprostania zmieniającym się wymaganiom dystrybucyjnym. Każdy z Członków odgrywa istotną rolę w świadczeniu wysokiej jakości usług sieci Pall-Ex, poprzez dbanie o ładunki innych Członków tak, jak o swoje własne.

Korzyści z przynależności do sieci Pall-Ex

Pall-Ex oferuje Członkom Regionalnym wiele możliwości rozwoju i ulepszenia operacji logistycznych firmy, w tym lepsze wykorzystanie floty pojazdów oraz optymalizację zasobów i kosztów operacyjnych. W Wielkiej Brytanii, Członkom Regionalnym sieci Pall-Ex udało się zredukować flotę pojazdów poprzez eliminację pustych przebiegów, zwiększenie średniego wypełnienia pojazdów oraz zwiększenie ich rentowności.

Członkowie Regionalni czerpią z modelu biznesowego Pall-Ex wiele korzyści:

R

Oferowanie Klientom krajowym i międzynarodowym usług dystrybucji ładunków paletowych w konkurencyjnych cenach.

R

Redukowanie kosztów operacyjnych i zwiększenie zysków, poprzez efektywniejsze wykorzystanie posiadanej floty pojazdów i optymalizacji ich wypełnienia.

R

Generowanie pewnego dochodu za dostawy dla każdego Członka Regionalnego dostarczającego ładunki.

R

Minimalizacja czasu przewozu.

R

Jednoczenie lokalnych przewoźników pod jedną, wysokiej jakości marką, umożliwiającą ujednolicenie krajowych i międzynarodowych usług.

R

Możliwość wdrażania własnych pomysłów, celem poprawy jakości serwisu sieci.

R

Znajomość stałych kosztów dostawy poprzez stawki członkowskie (IMR) Pall-Ex.

Skontaktuj się z nami